تبلیغات

ابزار منو ثابت

3NOBARRAN - لکسوس LS 2018 
مدل 2018 لکسوس LS طراحی بدنه این سدان، ستایش بسیاری از علاقه‌مندان و کارشناسان خودرو را به همراه داشت. نسخه‌ی استاندارد لکسوس LS، به یک پیشرانه‎ی ۶ سیلندر V شکل توئین‌توربو، تزریق مستقیم و اینترکولر، با توان خروجی 41۶ اسب بخار مجهز است که ۵99 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.

انتقال نیرو توسط جعبه‌دنده‌ی 10 سرعته خودکار به محور عقب انجام می‌شود که البته آپشن سیستم تمام چرخ متحرک نیز در دسترس است. مدل LS500 اولین مدل از سری سدان‌های LS است که عرضه می‌شود.

نسخه‌ی هیبرید این سدان که با کد LS 500h عرضه می‌شود، از همان پیشرانه‌ی ۶ سیلندر 3.۵ لیتری مدل بنزینی استفاده می‌کند؛ ولی خبری از  توربوها نیست. این پیشرانه روی مدل کوپه‌ی LS 500h نیز نصب می‌شود. سیستم تزریق مستقیم سوخت D-4S و مجموعه سوپاپ سبک‌وزن، رسیدن به دور موتور 6۶00 را ممکن کرده و به لطف زمان‌بندی متغیر سوپاپ، سطح اوج گشتاور بیشتر است.

همانند سیستم موجود در اکثر خودروهای هیبرید تویوتا، تیم مهندسی لکسوس از دو موتور برقی و یک جعبه‌دنده‌ی CVT استفاده کرده‌اند. برای بهبود رنج دنده و عملکرد خروجی، چهار دنده‎ی ثابت به همراه جعبه‌دنده‌ی خودکار استفاده شده است.

این دنده‌ها به نقطه‌ی خروجی جعبه‌دنده که مسئول تغییر دور موتور قبل از انتقال به چرخ‌ها است، اضافه شده‌اند. حداکثر تا 10 ضریب دنده در دسترس است تا گشتاور خروجی مطلوب تضمین شود و این مدل، دامنه‌ی سرعت گسترده‌تری تجربه کند. تعویض دنده به‌طور خودکار انجام می‌شود؛ ولی پدال‌های تعویض دنده‌ی پشت فرمان به‌طور استاندارد وجود دارند.

مدل هیبرید LS 500h با حداکثر توان خروجی 3۵۴ اسب بخار، در زمان ۵.1 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. مصرف سوخت سدان لوکس هیبرید لکسوس، حدوداً 9.۴ لیتر در شهر، 7.3 لیتر در بزرگراه و 8.۴ لیتر به‌صورت ترکیبی در 100 کیلومتر است.

مدل‌های سری LS لکسوس، شامل LS500 ،LS 500h و مدل تقویت‌شده‌ی LS F Sport هستند. مدل F اسپرت مواردی چون رنگ اختصاصی فضای داخلی، رینگ‌های آلیاژی 20 اینچی و تایرهای با اندازه‌ی مناسب برای حداکثر عملکرد را به همراه دارد. ترمزها نیز ارتقاء یافته‌اند و با سفارش آپشن پکیج پرفورمنس، سیستم فرمان نسبت متغیر (VGRS)، سیستم فرمان‎پذیری فعال محور عقب و سیستم متعادل‌کننده‌ی فعال هم به آپشن‌های مدل اسپرت اضافه می‌شوند.

سدان جدید لکسوس  از  معماری محور عقب جدید بهره می برد و با اختیار داشتن سیستم AWD موجود در خودروهای گران قیمت شروعی جدید را برای خود رقم خواهد زد. در لکسوس LS مدل 2018  از فاصله ی دو محور طولانی تر استفاده شده است  و  موتوری با حجم  ۵٫0 لیتری از نوع 8 سیلندر در زیر کاپوت خود دارد .البته یک موتور  جدید هیبرید 3٫۵ لیتری ۶ سیلندر نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

منبع:zoomit.arvandplak.lexusطبقه بندی: جدیدترین خودروهای جهان،
برچسب ها: لکسوس LS 2018، سنوبران، 3nobarran، lexus، LS، SEDANS، LS HYBRID،

تاریخ : چهارشنبه 27 دی 1396 | 03:37 ب.ظ | نویسنده : SARDAR 00 | نظرات
.: 3NOBARRAN:.

هدایت به بالای صفحه

ابزار وبمستر